جولای 21, 2024

شماره تماس:

02166202013

09121438010

درباره ما

کانکس ملی

گروه تولیدی صنعتی کانکس ملی بیش از دو دهه پیش با هدف ارائه کیفیتی برتر در صنعت کانکس سازی و سازه های پیش ساخته شروع به فعالیت نمود .این گروه همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات و استفاده از بهترین متریال موجود بوده است تا رضایتمندی شما مشتریان عزیز را در بالاترین حد ممکن کسب نماید .

کیفیت بالا

در کانکس ها و سازه های پیش ساخته کیفیت متریال در الویت قرار دارد زیرا این نوع سازه ها باید از ویژگی های خاصی نظیر استحکام بالا ، عایق سرما و گرما ، عایق صوتی ، دوام و ماندگاری مناسب برخوردار باشند و لازمه داشتن این ویژگی ها به کار بردن همان متریال با کیفیت است .
گروه کانکس ملی با توجه به تجربه بالای خود مناسب ترین انتخاب را در بخش متریال با توجه به نیاز مشتری داشته است زیرا فاکتور های مختلفی مثل قیمت تمام شده ، نحوه اجرا و … در انتخاب متریال دخیل هستند .

قدرت اجرایی

طی این دو دهه فعالیت خود با چالش ها و پروژه های زیادی روبرو بوده ایم که دارای پیچیدگی ها و دشواری های مختلفی بوده اند ولی با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالای تیم اجرایی خود همگی آن ها را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و محصول و پروژه نهایی را به ایده آل ترین شکل ممکن تحویل مشتری داده ایم از این رو نام کانکس ملی در صنف خود همواره یادآور کیفیت و قدرت اجرایی بالا بوده است .